۲ ترفند در Stories اينستاگرام

يکي از قابليت‌هاي جديد اپليکيشن اينستاگرام، Stories يا داستان‌ها است که به شکل دايره‌ در بالاي اپليکيشن به چشم مي‌خورد. اين قابليت براي به‌اشتراک‌گذاري موقت تصاوير و ويديوها براي فالوئرهاي شما است. به طوري که هر Story به مدت ۲۴ ساعت در بالاي فيد هر فالوئر به چشم مي‌خورد و قابل مشاهده است. هم‌اکنون قصد داريم به معرفي ۲ ترفند به هنگام ايجاد يک Story جديد در Stories اينستاگرام بپردازيم
براي ايجاد يک Story جديد ابتدا آيکن به‌علاوه در بالاي اپليکيشن را لمس کنيد.
زوم با يک انگشت
هنگامي که انگشت خود را بر روي دکمه‌ي شاتر نگه مي‌داريد فيلم‌برداري آغاز و با برداشتن انگشت، فيلم‌برداري پايان مي‌يابد. در نتيجه اگر به مانند معمول بخواهيد با دو انگشت خود زوم يا بزرگ‌نمايي کنيد، فيلم‌برداري قطع مي‌شود.
براي فيلم‌برداري در اين حالت، مادامي که انگشت خود را روي دکمه‌ي شاتر نگه داشته‌ايد، انگشت را به طرف بالا حرکت دهيد. خواهيد ديد که زوم انجام مي‌شود. با حرکت به پايين نيز زوم معکوس انجام مي‌شود.
جابه‌جايي سريع بين دوربين جلو و عقب
هنگامي که در حين فيلم‌برداري با دوربين جلو هستيد، با انگشت ديگر خود کافي است دوبار بر روي صفحه ضربه بزنيد. بلافاصله دوربين عقب نمايش داده خواهد شد. با انجام مجدد اين کار مي‌توانيد به صورت متمادي بين دوربين عقب و جلو سوئيچ کنيد.
منبع:salam98.ir

نظرات

ارسال دیدگاه